Her gün bir yenisi eklenen instagram sayfalarına bugün size beğendiğimiz ve güvenilirliğini bildiğimiz sayfalardan bahsederken birazda gıybet yaparak ömrümüze ömür katmak istiyoruz.

Popüler kültür ve sürü psikolojisinin hakim olduğu ülkemizde bugün herkes bir diğerinin elbisesine, işine, parasına, kocasına, evine, perdesine, dolabına, ortamına vs. vs. özeniyor. Sonuçta dolly ‘ler sarıyor etrafımızı.

“Arkadaşımın saç rengi harika”  bende ondan daha güzel durur yada neden durmasın, olmasın güdülemeleri ile geçirdiğimiz ömrümüzü biraz daha karakteristik ve benzersiz olmaya davet ediyoruz.

Araştıralım, bulalım, tarzımız, tavrımız olsun diyoruz, okuduklarımızdan, giyindiklerimize, evimizden, gittiğimiz tatil yerlerine kadar..

Markiz adıyla aklımıza ilk gelen bir soyluluk ünvanı  yada mücevherler için kullanılan bir kesim şekli. Tabi en doğrusunu sayfanın sahibi bilir 🙂

Bu sayfada özel olarak seçilmiş ve belli bir frekansa sahip instagramer ‘ların bulabileceği uygun fiyatlı ürünlere ve Do it yourself “DIY” projelerine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Eğer sizde standartların dışında giyinmek belli bir tarza sahip olmak istiyorsanız mutlaka bu sayfayı takip etmelisiniz.  Do it yourself “DIY” severlerde bu sayfada ilgi alanlarına yönelik birşeyler bulabileceklerini garanti ediyoruz..

Sayfa sahibinin gizemli ve bir o kadar da konusunda uzman olduğunu söyleyebiliriz. Paylaşımlarımdan ve ürünlerinden anladığımız mimar olma ihtimalinin yüksek olduğudur. Ürünler çocukların gelişimi, annelerin zevki ve rahatına hitap ediyor. Kendi markası ile ürettiği ürünler özel malzemeler sayesinde, sağlığa, yaratıcılık ve konfora hitap ediyor..

Bizce mutlaka en az 1 ürünü sizde olmalı..

Posta gazetesinde Son Ütücü adıyla yazılar hazırlayan Huban Ayşem sayfasında günlük hayatı ve lüks ürünler ile ilgili eğlenceli ve bilgilendirici paylaşımları sayesinde kaliteli bir takipçi sayısına sahip.

Bu sayfayı eğlenmek ve öğrenmek isteyenlere özellikle öneriyoruz.

Bu sayfada eğlence, sanat ve ironiyi bulabilirsiniz. İş yorgunluğu, ev, çocuk stresi diyorsanız bu sayfa tam size online dağıtıyorsunuz 🙂

Verilen harika tarifler ile yemek yapmaya yeni başlayan sevdalıların başarısızlığa uğramayacağı bu sayfa sayesinde ileride tarzını oluşturan yeni aşçılar çıkacağını vaat ediyoruz..

İyi geziyor, tok fotoğraflıyor. Haftada bir idare eden fotoğraf atanlardan değil, her gün iştah açan fotoğraf atanlardan.

Sizin de eklemek istediğiniz instagram hesapları varsa yorumlarda görmek isteriz, mutlaka gözümüzden kaçmış olanlar vardır.