Bel ağrısı, farklı hastalıkların sonucunda görülebilen bir belirtidir. Bel ağrısı anatomik olarak bu bölgede bulunan her yapıdan kaynaklanabilir. Örneğin kaslar, disk, bağ dokuları eklem ve kemiler ağrı kaynağı olabilir. Bel ağrısı kireçlenme veya fıtıklara, beldeki mekanik zorlanmalara, bel kaymaları,omurgayı tutan romatizmal hastalıklara, infeksiyöz yani iltihabi bazı hastalıklara, osteoporoz gibi metabolik hastalıklara, kansere, yumuşak dokulara bağlı (fibromiyalji veya miyofasiyel ağrı gibi) veya iç organlardan köken alan bazı hastalıkların belirtisi olarak karşımıza çıkabilir. Eğer bel ağrısı 2–3 günden fazla devam ederse, hafif olan ağrı şiddetlenirse, ayakta ve veya bacakta güç kaybı, his azalması, yürüyememe, dengesizlik, idrar büyük abdest kaçırma gibi durumlar ortaya çıkarsa mutlaka doktora gitmek gerekir.

Biz size konusunda uzman Türkiye’nin en iyi doktorlarından  mucize parmakların sahibi Beyin ve Sinir Omurilik Cerrahisi Hastalıkları Op. Dr. Mustafa Arif ERAS ‘ı öneriyoruz.

Bilgisiyle, görgüsüyle, becerisiyle sonuna kadar tüm övgüleri hak eden Op. Dr. Mustafa Arif ERAS aynı zamanda Avrupa Meslek Yüksek Okulu ‘nda Fizyoterapi Dalında bir akademisyendir.

Kendisine 535 522 34 00 numaralı telefondan asistanı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Şimdi sağlığımızı ona emanet edip huzurlu bir şekilde uyuyabiliriz.
www.drmustafaeras.com